Велика косметичка 26*14*12 см ORGANIZE (рожева)
-50%
29 днів
влевовправо
- В наявності
- Код: K019-1
249 ₴
124,50 ₴
+380 (63) 328-26-21
- +380 (66) 941-74-57Оксана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Виробник | ORGANIZE |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,50 ₴






