Короб ORGANIZE для вертикального зберігання на два відділи, білий (hy-2v-white)

- В наявності 94 од.
- Код: Hy-2v
209 ₴
- +380 (66) 941-74-57Оксана
Зроблено в Україні.
Білий короб 40×25×16 см на два відділи — універсальний органайзер для акуратного зберігання речей у шафі або на відкритих полицях. Завдяки двом відділам короб ідеально підходить для сортування рушників, щоденного одягу, дитячого текстилю та побутових дрібниць.
Картонні стінки та вставне дно забезпечують стійкість конструкції, захищаючи вміст від деформацій і зберігаючи охайний вигляд речей.
Короб легко вписується у будь-який простір — від гардеробної до вітальні — допомагаючи організувати речі максимально зручно й ефективно.
Класичний білий колір наповнює простір легкістю, чистотою та створює відчуття свіжості у вашому домі.
Розмір: 40*25*16 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Спанбонд |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 16 см |
| Колір | Білий |
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Короб |
- Ціна: 209 ₴





