Підвісний органайзер ORGANIZE для одягу M (синій)
-25%
27 днів
влевовправо
- В наявності
- Код: HP-M
259 ₴
194,25 ₴
+380 (63) 328-26-21
- +380 (66) 941-74-57Оксана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ 100ГРН
Зроблено в Україні.
Компактний підвісний органайзер для зберігання дитячих та трикотажних речей. Кожна полиця повністю укріплена картоном. Кріпиться на ліпучки. Виконана з щільного спанбонду та картону.
Розмір: 62*30*20 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Спанбонд |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 62 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ORGANIZE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,25 ₴





