Велика сумка для зберігання речей ORGANIZE XL - 46x32x29 см (чорний)

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ковдри |
| Матеріал | Спанбонд |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 29 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴






