Короб ORGANIZE для зберігання речей довжиною 50 см на 8 комірок, сірий (hy-50-grey)

- В наявності 80 од.
- Код: Hy-50
289 ₴
- +380 (66) 941-74-57Оксана
Зроблено в Україні.
Сірий органайзер 50×25×16 см на 8 комірок — ідеальне рішення для вертикального зберігання речей у шафі або гардеробній. Такий формат дозволяє бачити весь вміст з першого погляду та швидко дістати потрібну річ, не порушуючи порядок.
Завдяки восьми містким відділенням, органайзер чудово підходить для зберігання джинсів, кофт, не об'ємних худі та светрів. Кожен предмет матиме своє місце, що значно полегшує організацію щоденного одягу.
Картонні стінки та вставне дно забезпечують надійну форму конструкції навіть при активному використанні.
Сірий колір додає простору сучасного вигляду та чудово поєднується з будь-яким інтер’єром.
Розмір: 50*25*16 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Спанбонд |
| Кількість відділень | 8 |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 16 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Короб |
- Ціна: 289 ₴




